ÖZEL GÜVENLİKSınav Giriş Yerleri ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM MERKEZİ BATI SAVUNMA VE KORUMA ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM OKULLARI BATI ŞİRKETLER GRUBU
Çalışma Saatleri
7/24 Servis Hizmeti
    İSTANBUL
+90 212 698 96 01
Bize Ulaşın
Bizi Arayın
 
Değerli Kursiyerlerimiz,

Kurumlarımızdan aldığınız eğitimler sonrasında gireceğiniz sınav yerleri, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı'nin ilgili birimleri ve İstanbul Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü'nün koordinasyonu ile planlanmakta ve genellikle sınav tarihinden 1 hafta önce yayınlanmaktadır.
Her sınav dönemi için ayrı planlama yapılıp söz konusu sınavlara ilişkin aday yerleştirme işlemleri, "sınav talimatı" ile bildirilmektdir.
Her eğitim kurumu, sınava katılacak olan aday kursiyerleri için imzalı ve mühürlü şekilde onaylanmış fotoğraflı "sınav giriş belgesi" düzenlemektedir.
Adaylar, eğitim gördükleri kurumdan onaylanmış fotoğraflı, imzalı ve mühürlü sınav giriş belgesini şahsen alıp nüfus cüzdanları ile birlikte sınava girebileceklerdir.  

Yukarıda belirtilen nitelikteki sınav giriş belgesi olmaksızın sınava girilemez.Önemli Uyarı : Sınav giriş yerinin belirtildiği "sınav giriş yerleri sorgulama ekranı"nda yer alan bilgiler, adaylar için yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sınav Giriş Belgesi niteliği taşımaz.    

ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM OKULLARI

SİSTEMİN KULLANIM KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN 

0212 698 96 01
0212 698 96 02