ÖZEL GÜVENLİKDersler ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM MERKEZİ BATI SAVUNMA VE KORUMA ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM OKULLARI BATI ŞİRKETLER GRUBU
Çalışma Saatleri
7/24 Servis Hizmeti
    İSTANBUL
+90 212 698 96 01
Bize Ulaşın
Bizi Arayın
 
 
 

Silahlı Temel Eğitim (T1

Silahsız Temel Eğitim ( T2 )
Silahsızdan Silahlıya Fark Eğitimi ( T3 )
 
 
 
Ders AdıDers Saati
Silah Bilgisi ve Atışı20 saat
TOPLAM 20 saat
 
 
 

Silahlı Yenileme Eğitimi (Y1)

Silahsız Yenileme Eğitimi (Y2)

Yenileme Silah Fark Eğitimi (Y3)

 
 
 
Ders AdıDers Saati
Silah Bilgisi ve Atış10 saat
TOPLAM 10 saat
 
 

Silahlı Temel Eğitim (T1)

Silah Bilgisi ve Atış derslerinin 15 saati, kurumlarımızdaki ana dersliklerimizde ve uygulama dersliklerimizde işlenmek üzere teorik genel bilgi aktarımı, silah tanıtımı, nişan alma, tetik ezme, şarjör doldurma vb. şekilde atışsız uygulananır. Kalan 5 saati ise poligonda uygulamalı silah atış  eğitimi formatında yapılmaktadır. Silahlı eğitim alacak her kursiyer 15 metre mesafeden 25 adet atış yapacaktır. Eğitimlerin başarılı sayılması için en az 15 isabetli vuruş yapılmalıdır.

Güvenlik Sistem ve Cihazları dersleri şubelerimizdeki ana dersliklerimizde uygulanmaz. Bu dersler, yönetmelik gereği özel teknik cihaz ve araç-gereçle donatılmış olan Merkezimizde  uygulama dersliğimizde işlenmektedir. Bu derslerde teorik genel bilgi aktarımı sonrasında x-ray, kapı dedektörleri, el dedektörleri, telsiz, cctv vb cihazların tanıtımı ve kullanımı hakkında bilgilendirme yapılır.
 
Silahsız Temel Eğitim ( T2 )
Güvenlik Sistem ve Cihazları dersleri şubelerimizdeki ana dersliklerimizde uygulanmaz. Bu dersler, yönetmelik gereği özel teknik cihaz ve araç-gereçle donatılmış olan Avcılar şubemizdeki uygulama dersliğimizde işlenmektedir. Bu derslerde teorik genel bilgi aktarımı sonrasında x-ray, kapı dedektörleri, el dedektörleri, telsiz, cctv vb cihazların tanıtımı ve kullanımı hakkında bilgilendirme yapılır.
 
Silahsızdan Silahlıya Geçiş Fark Eğitimleri (T3 )
Silah Bilgisi ve Atış derslerinin 15 saati, kurumlarımızdaki ana dersliklerimizde ve uygulama dersliklerimizde işlenmek üzere teorik genel bilgi aktarımı, silah tanıtımı, nişan alma, tetik ezme, şarjör doldurma vb. şekilde atışsız uygulamanır. Kalan 5 saati ise poligonda uygulamalı silah atış  eğitimi formatında yapılmaktadır. Silahlı eğitim alacak her kursiyer 15 metre mesafeden 25 adet atış yapacaktır. Eğitimlerin başarılı sayılması için en az 15 isabetli vuruş yapılmalıdır. 
 

Silahlı Yenileme Eğitimi (Y1)

Silah Bilgisi ve Atış derslerinin 5 saati, kurumlarımızdaki ana dersliklerimizde ve uygulama dersliklerimizde işlenmek üzere teorik genel bilgi aktarımı, silah tanıtımı, nişan alma, tetik ezme, şarjör doldurma vb. şekilde atışsız uygulamanır. Kalan 5 saati ise poligonda uygulamalı silah atış  eğitimi formatında yapılmaktadır. Silahlı eğitim alacak her kursiyer 15 metre mesafeden 25 adet atış yapacaktır. Eğitimlerin başarılı sayılması için en az 15 isabetli vuruş yapılmalıdır. 

Güvenlik Sistem ve Cihazları dersleri şubelerimizdeki ana dersliklerimizde uygulanmaz. Bu dersler, yönetmelik gereği özel teknik cihaz ve araç-gereçle donatılmış olan Merkez uygulama dersliğimizde işlenmektedir. Bu derslerde teorik genel bilgi aktarımı sonrasında x-ray, kapı dedektörleri, el dedektörleri, telsiz, cctv vb cihazların tanıtımı ve kullanımı hakkında bilgilendirme yapılır. 
 

Silahsız Yenileme Eğitimi (Y2)

Güvenlik Sistem ve Cihazları dersleri şubelerimizdeki ana dersliklerimizde uygulanmaz. Bu dersler, yönetmelik gereği özel teknik cihaz ve araç-gereçle donatılmış olan Merkez ve şubemizdeki uygulama dersliğimizde işlenmektedir. Bu derslerde teorik genel bilgi aktarımı sonrasında x-ray, kapı dedektörleri, el dedektörleri, telsiz, cctv vb cihazların tanıtımı ve kullanımı hakkında bilgilendirme yapılır
 

Yenileme Silah Fark Eğitimi (Y3)

Silah Bilgisi ve Atış derslerinin 5 saati kurumlarımızdaki ana dersliklerimizde ve uygulama dersliklerimizde işlenmek üzere teorik genel bilgi aktarımı, silah tanıtımı, nişan alma, tetik ezme, şarjör doldurma vb. şekilde atışsız uygulanır. Kalan 5 saati ise poligonda uygulamalı silah atış  eğitimi formatında yapılmaktadır. Silahlı eğitim alacak her kursiyer 15 metre mesafeden 25 adet atış yapacaktır. Eğitimlerin başarılı sayılması için en az 15 isabetli vuruş yapılmalıdır.
 

Batı Savunma ve Koruma Özel Güvenlik Eğitim Okulları

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
0212 698 96 01
0212 698 96 02