ÖZEL GÜVENLİKHakkımızda ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM MERKEZİ BATI SAVUNMA VE KORUMA ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM OKULLARI BATI ŞİRKETLER GRUBU
Bizi Arayın
+90 212 698 96 01
Bize Ulaşın
    İSTANBUL
Çalışma Saatleri
7/24 Servis Hizmeti
HAKKIMIZDA
Firmamız 

Batı Şirketler Grubu 1997 Yılında başlatmış olduğu hizmet alanında güçlü yapısı uzman kadrolarıyla sektörün gereksinimlerine önem veren çağımızın ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda kendini sürekli yenileyen yapısıyla güçlü grup olmanın avantajlarını kullanmaktadır.Yetkili ve çalışanları ile kurulmuş olduğu ilk günden bu yana profesyonel ve ilkeli hizmet vermektedir. Korunma ve güvende olma ihtiyacı, tarihin bütün evrelerinde insanlığın ve devletlerin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yerini almış,günümüzde hizmet alımı lüks olmayıp her alanda kullanılan bir ihtiyaç ve gereksinim haline gelmiştir.
Biz uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız.

Misyonumuz
Vizyonumuz
0212 698 96 01
0212 698 96 02